У кіосках Шабаліна - газета до кави

4263 0

Ми у соцмережах:

У кіосках Шабаліна - газета до кави

Відомий у Рівному підприємець Сергій Шабалін відкрив після реконструкції ще один кіоск, в якому крім кави продають рівненські газети.

Треба віддати Сергієві Шабаліну належне за те, бо він один з небагатьох, хто тримає в Рівному газетні кіоски.
 

Кіоски з періодикою у звичному для людей старшого покоління вигляді поволі відходять у минуле,каже Сергій Шабалін. –  Менше їх стало й  у Рівному, де нині при нормі для такого міста, як наше, має бути 49 , а нараховується лише 35 точок з реалізації друкованої продукції. Хоча у Європі газетні кіоски довели своє право на життя. Допоки це буде залежати від мене, вони працюватимуть і в Рівному.
 

Відтак, минулого тижня підприємець відкрив після реконструкції ще один, з одинадцяти придбаних у «Рівнепреси» кіосків. Цей, як і той, що біля Свято-Воскресенського собору, поруч з кавою буде торгувати газетами. Причому винятково місцевими і за соціальною ціною. Тобто, за відпускною ціною: за що Сергій Шабалін взяв, за те й продає рівненські газети. Це, з його слів, дасть можливість малозабезпеченим мешканцям Рівного заощаджувати на купівлі їхніх улюблених друкованих видань.

Читайте також: Шабалін продаватиме в оновлених кіосках газети та каву


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також