У клініці терапії та реабілітації суглобів і хребта Orto Sano діє знижка на консультацію та заняття з реабілітологом

1246 0

Ми у соцмережах:

У клініці терапії та реабілітації суглобів і хребта Orto Sano діє знижка на консультацію та заняття з реабілітологом

На початку березня цього року у Рівному відкрили клініки терапії та реабілітації суглобів і хребта OrtoSano.

 Методики з використанням вертебрологічних тренажерів, які застосовують у цих медичних закладах, – одні з найефективніших та найсучасніших систем відновлення у світі.

В OrtoSano поєднують два напрямки лікування –OrtoSano та SanoRoller.

Мережа реабілітаційних центрів OrtoSanо працює в Україні понад десять років. Її медичні центри функціонують у Полтаві, Кременчуці, Миколаєві, Запоріжжі. Методика OrtoSano допомагає активізувати обмінні процеси в тканинах і хребцях, сприяє формуванню правильної постави й рівномірному розподілу навантаження на хребці, диски й міжхребцеві суглоби.

Тепер передові медичні технології доступні й рівненчанам.

У клініку можуть звертатися люди з хворобами суглобів та хребта: остеохондрозом, сколіозом, різними видами артрозів, артритів, міжхребцевими протрузіями тощо.

У «OrtoSano» лікують викривлення хребта у дітей, сколіотичну деформацію. Також тут вам допоможуть позбутися головного болю та підвищити концентрацію уваги.

У приватному медичному закладі можна пройти фізіопроцедури: електрофорез, електронейростимуляцію (8 каналів), магнітотерапію, та ультразвукову терапію.

Катерина, 31 рік. Звернулася зі скаргами на головний біль, періодичне запаморочення. На час огляду мала достатньо виражений м’язово-тонічний синдром, кіфосколіоз ІІ стадії. Призначили лікування: 10 масажів та 35 занять. Після завершення курсу зникли головні болі, запаморочення. Рекомендували ЛФК вдома та повторний курс через шість місяців.

У центрах ефективно здійснюють реабілітацію після травм та операційних втручань на суглобах. Окрім того, клініка має два масажні кабінети, де працюють кваліфіковані фахівці, які постійно контролюють стан пацієнтів.

Рената, 15 років. Скарг не було, але мама звернулася, бо помітила «криву» спину. Під час огляду виявили сколіоз І стадії. Для досягнення кращого ефекту та стійкого результату призначили 10 масажів та 25 занять. Після курсу лікування різко зменшилися ознаки сколіозу, вирівнялася постава, дівчинка стала активнішою. Рекомендували ЛФК удома.

Консультативний прийом у медичному закладі «Клініка терапії та реабілітації суглобів та хребта OrtoSano» ведуть досвідчені лікарі-травматологи, ортопеди, вертебрологи першої та вищої категорій.

На індивідуальній консультації лікар призначає план занять для пацієнта. Курс може тривати від 10 до 45 занять та поєднувати комбіновані програми пелоїдотерапії (грязелікування), світлолікування та відновлювальних кінезіотерапевтичних вправ на спеціалізованих тренажерах і курсу масажу або стоун-терапії (масаж камінням).

До консультації лікаря входить діагностика стоп – плантоскопом, що дає змогу візуально оцінити стан стоп та визначити зони їх перевантаження.

У разі потреби лікар може призначити ортопедичні устілки, які ви можете у нас замовити.

До 31 жовтня 2021 діє акційна ціна - консультація коштує 200 гривень.(стара ціна кольсунтації 400,00 грн). Вона передбачає спілкування з медичним фахівцем, діагностику стоп та лікувальне заняття спини.

Спеціалісти клініки OrtoSano наголошують: якщо відчуваєте біль чи дискомфорт у суглобах і хребті, не зволікайте, а обов’язково звертайтеся до лікаря, адже вчасний візит до фахівця може запобігти негативним змінам і допоможе уникнути операції чи вартісного лікування.

У клініці терапії та реабілітації суглобів і хребта OrtoSano на Вас чекають за адресою:

м. Рівне, вул. С.Дем‘янчука 1А

(095) 059 55 57, (097) 059 55 57

Ліцензія 76102.04.20


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також