У кого день сьогодні розпочнеться із сварок?

972 0

Ми у соцмережах:

У кого день сьогодні розпочнеться із сварок?

13 листопада – досить нестабільний час. Можливі моменти як радості, так і смутку. Намагайтеся займатися спокійною роботою, уникаючи серйозної перевтоми. Однак при цьому не втрачайте пильність та віру у власний успіх. Гороскоп на 13 листопада для всіх знаків Зодіаку

 

ОВЕН

Перша половина дня сприятлива. Надмірна недовірливість може призвести до непорозумінь, що ускладнить реалізацію намічених на день планів. Зірки пропонують вам саме сьогодні розпочинати налагодження контактів з діловими партнерами. Однак остаточний результат справ не буде залежати від вашої працездатності та захоплення справою. У другій половині дня можливі легкі сварки з близькими людьми.

ТІЛЕЦЬ

День сприятливий для планування, але щоб встигнути виконати все задумане, рекомендується правильно розподілити свій час. Якщо не втратите рішучості й блиснете відмінною діловою хваткою, досягнете відмінних результатів. Займіться зміцненням свого здоров'я.

БЛИЗНЮКИ

Можливе повідомлення про надходження коштів або якась звістка, яка може докорінно змінити ваш спосіб життя. Можливо, вам доведеться змінити манеру стосунків з рідними.

РАК

День може ропочатися зі сварок. Вам здасться, що світ руйнується на очах, земля йде з-під ніг, що життя перестало мати для вас будь-який сенс, а у вас немає ні сил, ні бажання що-небудь змінити. Але не треба згущувати фарби. Постарайтеся стримувати себе у всьому, і тоді цей день не залишить неприємних спогадів.

ЛЕВ

Сприятливий день для покупок, комерційних операцій, накопичення майна. Можливі незаплановані витрати або домашні клопоти. Постарайтеся ефективно вирішити всі господарські справи. Досвід і поради близьких нададуть незамінну допомогу.

ДІВА

Побережіть себе сьогодні. Цей день характеризується загостренням хронічних захворювань. Близькі люди нададуть вам підтримку і допомогу, і ви ще раз переконаєтеся в їхній відданості. Вирушайте за місто, там ви зможете добре відпочити й набратися сил.

ТЕРЕЗИ

Несприятливий день. Якщо сьогодні вам запропонують поєднати ще яку-небудь посаду, не погоджуйтеся – вигоди від цього не буде. Від самого ранку очікуйте непорозумінь і причіпок. Можлива грошова криза — раптові та непередбачувані витрати позначаться на сімейному бюджеті. Ймовірна депресія, загострення хронічних захворювань. Приділіть увагу своєму здоров'ю і здоров'ю близьких родичів.

СКОРПІОН

Ймовірне зниження життєвих сил. Роздратування і втома можуть виявитися сильнішими, почуття тривоги може посилитися. Нічого не робіть. Ваші близькі цінують вас і поважають. Тільки вдома ви зможете знайти спокій і рівновагу почуттів.

СТРІЛЕЦЬ

Сприятливий день для початку нової справи або встановлення нових стосунків з партнерами. Ваш життєвий потенціал на високому рівні. Нестандартний підхід до звичних обов'язків, деяка ексцентричність у вчинках та прямолінійність у висловлюваннях можуть здивувати оточуючих й стати темою для пересудів. Постарайтеся проявити більше стриманості.

КОЗЕРІГ

День сприятливий для отримання знань, зосередження на моральних проблемах, спілкування. Ймовірна гарна звістка або подарунок, швидше за все, від коханої людини. Зірки радять звернути увагу на здоров'я. Можливо, ви відчуєте сьогодні легке нездужання. Не рекомендується вживання спиртних напоїв. Побережіть себе сьогодні.

ВОДОЛІЙ

Цей день є початком нового етапу у вашому житті. Тенденція до змін проявиться у багатьох сферах життя. Стосунки з представниками протилежної статі будуть сьогодні вельми плідними. Однак остаточний результат справ буде залежати від вашого настрою і добровільного бажання зв'язати себе сімейними узами.

РИБИ

Цей день відзначений зростанням життєвої сили до кульмінаційної точки. Корисна фізична праця, заняття спортом. Сприятливо починати курс оздоровлення, давати в борг, робити подарунки. Будуть добре засвоюватися ліки та їжа. Бажано не перевантажувати зір.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також