Наступного дня один з них, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, прибув до відділу поліції №7 у Корець. Поліцейські склали на нього протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 КУпАП.
Однак чоловік, недовго думаючи, безпосередньо у кабінеті заступника начальника відділу поліції спробував «вирішити» питання про непритягнення до відповідальності за нетверезе водіння і запропонував правоохоронцю 2500 грн хабаря. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала вчинення кримінального правопорушення та вилучила гроші.
На даний час вирішується питання про арешт грошей та повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення
Досудове розслідування проводять слідчі відділення поліції №7 .
Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні кримінального провадження за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі здійснює Здолбунівська окружна прокуратура.





