![фото - ГУ ДСНС Рівненщини](/img/650/u-kostopoli-palav-dakh-budinku_20240109_3140.jpg)
Пожежу ліквідували, але вогонь наробив господарям хати збитків
Дзвінок про пожежу по вулиці Симона Петлюри в Костополі рятувальники отримали учора о 16-тій годині. Гасити її виїхало три автоцистерни.
- Вогнем було охоплено дах двоквартирного дерев'яного будинку. На гасіння оперативно було подано вогнегасні речовини. В результаті пожежі знищено покриття будинку на загальній площі 91 м. кв. та пошкоджено речі домашнього вжитку. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі та розмір збитків встановлюються, - розповіли у ГУ ДСНС Рівненщини.