У Квасилові тепло коштує стільки ж, як у Рівному

826 0

Ми у соцмережах:

У Квасилові тепло коштує стільки ж, як у Рівному

Міськвиконком затвердив тариф на тепло для жителів селища Квасилів. Він буде таким як і в Рівному — 1 913,16 грн за гігакалорію. Хоч постачальник тепла «Квасилівтеплоенерго» пропонував більший тариф — понад 2500 грн за гігакалорію.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Ще навесні, коли завершували опалювальний сезон, чимало було звернень щодо того, що у Квасилові тарифи були набагато вищі, ніж в Рівному. Квасилівці — частина нашої великої територіальної громади. І умови проживання в її межах мають бути однаковими для всіх. Хоча це рішення коштуватиме міському бюджету Рівного велику суму коштів — за орієнтовними підрахунками, 27 мільйонів гривень. Просто наступного року треба розробити механізм, як правильно готуватися до опалювального сезону.

Микола Панасюк, заступник директора КП «Квасилівтеплоенерго»:

— У тарифі жодної інвестиційної складової немає, жодного прибутку немає. Якщо ви хочете, щоб підприємство існувало і вкладало кошти в оновлення, в ремонт, потрібно іти шляхом підтримки підприємства. Якщо інша модель — значить, треба знайти кошти, щоб компенсувати підприємству цю різницю.

Основні споживачі «Квасилівтеплоенерго» — населення, яке проживає в 15 будинках, загальна протяжність теплових мереж — 3 кілометри.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також