У Квасилові відбудеться благодійний концерт Віктора Павліка

1862 0

Ми у соцмережах:

У Квасилові відбудеться благодійний концерт Віктора Павліка

19 листопада о 19:00 у Квасилівському будинку культури відбудеться благодійний концерт за участі видатного українського артиста Віктора Павліка.

Таким чином артист прагне долучитися до відновлення культурного осередку Рівненської громади та допомогти зібрати кошти на ремонт будинку культури у Квасилові.

Мова йде про ремонтні роботи самої будівлі Квасилівського будинку культури, облаштування навчальних аудиторій, придбання необхідного для навчання дітей обладнання. Усе задля того, аби діти у Квасилівському будинку культури мали всі необхідні умови для розвитку свого таланту.

В тяжкий час допомагають світлі люди. Ми запустили процес відродження в Квасилівському будинку культури і нам дуже приємно, що до нашої ініціативи долучився Віктор Франкович. Просимо усіх долучитися до поширення інформації про наш будинок культури. Та про концерт Віктора Павліка. Адже частина коштів з квитків, піде на ремонтні роботи нашого БК. Для наших діток. Ось чому важливо, щоб кожен з вас прийшов на концерт. Саме зараз волонтери займаються розповсюдженнями квитків”, - про це розповів організатор концерту, виконувач обов'язків керівника Квасилівського будинку культури Павло Дмитришин.

Підтримати таку ініціативу вирішив і Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. Каже переконаний, депутатський корпус Рівнеради, керівництво міста, теж підтримають цю неймовірну ініціативу дирекції закладу і зі свого боку, зроблять все можливе, аби Квасилівський будинок культури отримав новий творчий подих і став місцем активного мистецького життя з насиченою культурною і концертною програмою.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також