![У Квасилові відкрився Пункт незламності](/img/650/u-kvasilovi-vidkrivsya-punkt-nezlamnosti_20221124_2272.jpg)
Від сьогодні він запрацював на базі Квасилівського ліцею.
- Тут підключений генератор, тож жителі можуть прийти без перешкод зарядити телефони, випити гарячого чаю та зігрітися, - повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. - Також тут же чергуватиме медичний працівник, тож можна отримати першу допомогу. Найближчими днями відкриємо іще один пункт — на базі Квасилівського закладу дошкільної освіти. Про початок його роботи повідомлю.