У лісгоспі визначили найкращих

333 1

Сьогодні на державному підриємстві «Костопільський лісгосп» відбулися збори колективу, на яких лісівники району підсумували роботу за 2018 рік, затвердили колективний договір на поточний рік, а також відзначили найкращих своїх працівників.

Досягнення та плани лісової галузі Костопільщини з фахівцями обговорили голова обласної ради Олександр Данильчук та голова Костопільської РДА Олександр Середа.

Олександр Данильчук, який також здобув вищу освіту та має досвід роботи в лісовій галузі, подякував працівникам усіх підрозділів Костопільського лісгоспу за гарну роботу. Відзначив, що місцеві лісівники з року в рік нарощують економічні та фінансові показники, впроваджуючи сучасні світові практики ведення лісового господарства. Крім того, зауважив Олександр Данильчук, в Костопільському лісгоспі на високий рівень поставили соціальний захист та забезпечення своїх працівників.

Голова обласної ради нагородив почесною грамотою колектив Костопільського лісництва, яке стало найкращим за результатами трудового суперництва, повідомляє прес-служба обласної ради..

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Олександр 06:05, 01.02.2019

    Напевно тих нагородили лісників хто з начальством вміє правильно і чесно ділитися??? Ну які можуть бути нагороди для лісників??? За що??? За яку таку працю??? Що вони роблять корисного взагалі??? Нагороджують за ті ліси, що вирізали та до Європи продали? Кришують і самі вирізають ті остатки лісу тим самим збагачуючись. І не думають про своїх внуків як їм дальше буде жити. Ці лісники живуть одним днем. Сьогодні взяли гроші за ліс, а завтра.... Ну не заберете з собою туди все награбоване. Зрозумійте. І грошей для всіх рідних і внуків не заробите на їх все життя.

Залиште вiдповiдь

Читайте також