У логотипі «Вереса» помітили загрозу іміджу клубу

1559 0

Ми у соцмережах:

У логотипі «Вереса» помітили загрозу іміджу клубу

Поки футбольний чемпіонат в Україні на паузі через війну, то в Рівному розгорілася дискусія через емблему місцевого футбольного клубу. Адже керівник обласної футбольної асоціації Олексій Хахльов вважає, що використання латинської літери «V» в логотипі рівненського «Вереса» завдає шкоди іміджу клубу.

Олексій Хахльов, голова Рівненської обласної федерації футболу:

— Я висловив думку, що потрібно прибрати з символіки клубу заголовну літеру «V» як символ російської агресії проти України. Такою ініціативою хочу викликати широку дискусію з цього питання серед акціонерів клубу, менеджерів та простих уболівальників. На мою думку, є загроза іміджу клубу, яка може вплинути на вартість його акцій. Адже така літера у назві викликає асоціації з маркуванням техніки російської окупаційної армії, яка бере участь у вторгненні в Україну. Навіть зараз, коли я дивлюся на герб «Вересу», то в моїй голові чітко відбувається асоціація з танком, на якому написана літера «V». Тому пропоную повернутися до старої емблеми, яка зареєстрована як торговий знак. Ця торгова марка оцінена в 1,6 мільйона гривень та стала внеском громадської спілки при створенні публічного акціонерного товариства. Іншими словами, таким простим кроком можна прибрати з емблеми «Вересу» всі асоціації з окупаційними військами.

Антон Назарук, генеральний директор народного клубу «Верес»:

— Вважаю, що такі кроки є зайвими і не на часі. Адже наша емблема відповідає чинному законодавству. Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який ще має підписати президент. Відповідно до цього закону заборонено використовувати літери «Z» та «V» у торгових марках, які були зареєстровані після 24 лютого. Тобто після війни. Однак цей закон не поширюється на торгові марки, які були зареєстровані раніше.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також