У Луцьку сім’ям з дітьми з інвалідністю розвозять продуктові пакети (ВІДЕО)

394 0

Ми у соцмережах:

У Луцьку сім’ям з дітьми з інвалідністю розвозять продуктові пакети (ВІДЕО)

Сім’ї, де виховуються діти з інвалідністю, зазвичай відносяться до тих, яким потрібна благодійна допомога і соціальна підтримка. Адже тільки один з батьків може працювати. В період кризи, спричиненої карантином, чимало таких сімей відчули труднощі через нестачу коштів на харчові продукти та елементарні речі по догляду. На Волині соцслужби вирішили такі сім’ї підтримати.

 У липні продуктові набори отримає півтори сотні родин, де є діти з інвалідністю. Від початку пандемії працівники луцького управління соцслужб для дітей розвезли майже дві тисячі пакунків із харчами.


Про це розповіла Суспільному
розповіла керівниця соцслужби Ліна Галан.

Борошно, цукор, чай, крупи, олія – харчі для набору допомагають купити благодійники, каже керівниця управління Ліна Галан. Їх передають родинам, якими опікується соцслужба.

"Кожній родині кілька хвилин треба приділити уваги. Питаємо про стан здоров’я дітей і моніторимо ситуацію, яка їм ще потрібна допомога", - розповідає начальниця управління.

Світлана Задрейко - одна з тих, хто вже отримав допомогу. Жінка доглядає за сином та мамою, обоє мають інвалідність.

"Мама отримує 2 тисячі пенсії, а син - 3 тисячі. На ці кошти живемо, постійно дитина потребує памперсів, догляду, щоб я була постійно з ним, так само і мама" - розповідає лучанка.

У Луцьку сімей, які потребують опіки, нині на обліку майже три тисячі, відвідують їх двічі на тиждень.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також