У мешканців Дубна купують землі на мільйони, щоб побудувати масштабну дорогу

1967 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

У Дубні держава почала викуповувати перші земельні ділянки необхідні для початку будівництва Східно-південного обходу міста.

 Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Рівненщини.

Передбачені в держбюджеті 3,8 мільйона гривень для купівлі землі уже надійшли на рахунки Дубенської РДА. За них буде придбано вісім земельних ділянок.

Орієнтовна вартість проекту «Фаза -1» в частині будівництва обходу міста Дубно становить 80 мільйонів євро.

Ця дорога дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує по дорогах М-06 «Київ-Львів-Чоп» та М-19 «Доманово-Тернопіль-Чернівці» за межі міста та приміської зони.

Дорога буде першої технічної категорії (швидкісне шосе), з чотирма смугами руху. В перспективі нова об'їзд з’єднає дві вже існуючі ділянки швидкісного шосе М-06, і таким чином буде утворено сучасний та якісний коридор з чотирма смугами загальною протяжністю 43км.

Після закінчення будівництва економія часу в напрямку Київ-Львів складе 10-15 хвилин, а в напрямку Тернополя – до 20 хвилин. Для міста Дубно та всієї приміської зони ця дорога матиме важливе значення для підвищення дорожньої безпеки, покращення екологічної ситуації. Вона позитивно вплине на економічний розвиток регіону.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також