У міграційної служби - новосілля

1580 0

Ми у соцмережах:

У міграційної служби - новосілля

Демидівські міграційники Рівненщини облаштувалися у новому приміщенні.

Демидівський район – найменший за кількістю жителів у Рівненській області. Мешкає у ньому лише 14, 5 тисяч громадян.

Донедавна Міграційна служба району орендувала дві маленькі кімнатки з ґанком у відділенні місцевої поліції. Пощастило минулого року, коли після ліквідації санітарно-епідеміологічної станції, Фонд державного майна передав в оренду приміщення близько ста квадратних метрів. Правда, було більше скепсису, аніж оптимізму: чи вийде з такого занепаду сучасне комфортне місце для роботи і надання послуг громадянам.

Керівники управління ДМС Рівненщини завдячують Державній міграційній службі України за виділені кошти та обладнання. І, особливо теплі слова керівнику сектору Петру Кротіку та його помічницям: Аллі Кравець і Оксані Топоровській. Вони, спільно з будівельниками, не лише раціонально використали виділені кошти, а й доклали чимало зусиль, щоби створити комфорт і затишок, особливо на прилеглій до будівлі території.

Тепер не соромно перед мешканцями Демидівщини, а також волинянами, які щодня приїжджають на Рівненщину з сусідніх із Демидівкою районів для оформлення та отримання біометричних документів.

Керівники Управління ДМС побажали працівникам сектору успіхів, а працівники з інших територіальних підрозділів щиро пораділи за колег.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також