У Млинівському районі виявили порушення протиепідемічних вимог

834 0

Ми у соцмережах:

У Млинівському районі виявили порушення протиепідемічних вимог

Завідувачка сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Маргарита Захарчук та головні державні інспектори сектору Олександр Біловол та Юрій Савчук побували у Млинівському районі. У селищі Млинів та селі Острожець інспектори відвідали 39 суб’єктів господарювання у сферах торгівлі, послуг та громадського харчування.

Фахівці Управління Держпраці роз’яснили роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, вимоги з безпеки та гігієни праці, важливість виконання протиепідемічних заходів. Водночас, фахівці Управління здійснили моніторинг дотримання відповідних вимог.

На жаль, не в усіх закладах торгівлі та громадського харчування чітко дотримуються протиепідемічних вимог. Такі порушення інспектори виявили у деяких суб’єктів господарювання в селі Острожець. Фахівці наголосили роботодавцям і працівникам на обов’язковості дотримання вимог безпеки та протидії розповсюдженню COVID-19.

Про порушення протиепідемічних вимог, відповідно до процедури взаємодії, буде інформовано територіальний орган Держпродспоживслужби для подальшого реагування, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також