У новій амбулаторії лікуватимуться мешканці восьми сіл

1421 0

Ми у соцмережах:

У новій амбулаторії лікуватимуться мешканці восьми сіл

У селі Голишів запрацювала вже четверта в Рівненському районі амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Раніше там функціонував старенький ФАП. Медичний заклад збудовано за типовим проектом Мінрегіонбуду за державні кошти.

У новому медзакладі є кабінет здорової дитини, дитяча кімната, реєстратура, процедурна, кабінет щеплень, кабінет лікаря та стерилізаційна. Також на місці можливо вакцинуватися та здати аналізи.

Новозбудованим медзакладом та здоров’ям місцевих жителів буде опікуватися завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Людмила Євстафіївна Глущик.

Обслуговуватися у новій амбулаторії будуть жителі не лише Голишева, а й навколишніх сіл - Старожукова, Більова, Дикова, Застав’я, Радухівки, Новожукова, Сухівців тощо.

Прес-служба Рівненської ОДА повідомляє, що у Рівненському районі передбачено будівництво загалом шести амбулаторій. Чотири з них, а це Заборольську, Шпанівську, Бармаківську та Голишівську вже відкрито для людей. Також, нові амбулаторії будуть зведені у Білій Криниці та Жобрині. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також