Чоловік Руслани Писанки ініціював благодійну справу в пам`ять про дружину

777 0

Ми у соцмережах:

Чоловік Руслани Писанки ініціював благодійну справу в пам`ять про дружину

Чоловік ведучої та акторки Руслани Писанки в пам'ять про дружину оголосив збір коштів на її мрію.

Вдівець Ігор Ісаков звернувся до прихильників дружини на своїй Facebook-сторінці.

Він подякував за підтримку та турботу до нього і зізнався, що читав повідомлення від людей з грудкою у горлі. Разом з тим Ісаков зізнався, що на такому душевному підйомі у нього зародилася мрія, яку б точно підтримала його дружина:

"Багато друзів запитують про номер карти, допомогти... Спочатку нерозуміння, потім збентеження... В мене є гроші, для цього вже точно... Але потім дійшло: це такий спосіб віддати ту повагу, й зробити щось добре.. для Неї.. й осяяло: я відкрив нову карту, вже й закинув на неї перші 10 тисяч... Давайте зробимо добро для Русі, але всі гроші я передам якійсь зовсім не знайомій дитині... Дівчинці.. Або хлопчику.. Яка хворіє чимось, що подібне на те, що було у Русі.. Й якщо ми врятуємо хоч одне життя, то все це має сенс. Не знаю чи добре написав, але почуваю, що це щось дуже гарне... Життя для дитини, другий шанс, не марно... Чи якось так. Впевнений, Русічкі це сподобається... " – написав Ігор.

Реквізити для доброї справи:

5168745032199611 - Ігор Ісаков.

UA613052990262026400936452262 – для допомоги з-за кордону.

Нагадаємо, що знаменита акторка та ведуча Руслана Писанка померла 19 липня у Німеччині після боротьби з хворобою. Пізніше вдівець зірки Ігор Ісаков повідомив, що у Писанки був рак.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також