![У парку знову з`явились лебеді](/img/650/u-parku-znovu-zyavilis-lebedi20180412_9824.jpg)
Сьогодні у парку Молоді у Рівному на озері знову плавають лебеді. Ще зранку працівники тресту зеленого господарства привезли та зібрали для них будиночок, тепер фахівці зоопарку повернули птахів на воду після зимівлі.
Лебедів випустили чотирьох: двох, яких забрали минулої осені і двох, яких пораненими принесли у звіринець люди і там спеціалісти займались їхньою реабалітацією, повідомляє телеканал UA:Рівне.