У перинатальному центрі врятували вагітну і її маля з резус-конфліктом

13952 0

Ми у соцмережах:

У перинатальному центрі врятували вагітну і її маля з резус-конфліктом

10 днів тому у Рівненському перинатальному центрі з’явилася на світ недоношена дівчинка. Життя їй та здоров’я її мамі вдалося врятувати, завдяки дороговартісному апарату, за допомогою якого вагітній очищали кров.

 Сьогодні, 9 грудня, відділення постінтенсивного догляду та виходжування недоношених новонароджених зустріло маленьку пацієнтку, котра народилась з вагою 1480 г 10 днів тому і знаходилася у відділенні інтенсивної терапії. На момент пологів їй було 30 тижнів, мамі робили кесарів розтин. Сьогодні дівчинку перевели в палату до мами, жительки Рівненської області. До слова, у жінки це вже четверта дитинка.

Дівчинка вже дихає сама, проходить і її жовтяниця. Маля стабільно набирає вагу, проте медичної допомоги ще потребує. Виходжувати її будуть в перинатальному.

Заступник головного лікаря центру Галина Ковальова:

-          Вагітна жінка поступила до нас із важкою формою гемолітичної хвороби, яка виникає в наслідок резус-конфлікту та конфлікту за групою крові у вагітної з плодом. Вона отримала консультацію в Києві. Тут, на місці, її рятували спеціалісти нашого центру, консультуючись з к.м.н. Ошовським В.І. а також процедурами плазмаферезу. Останні стало можливим проводити, завдяки апарату, який рік тому було придбано за кошти обласного бюджету. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також