![У перший день нового року на Острожчині була жалоба](/img/650/u-pershiy-den-novoho-roku-na-ostrozhchini-bula-zha_20230102_5529.jpg)
Там провели в останню дорогу захисника Юрія Уса.
- 24-річний Герой загинув 28 грудня під час виконання бойового завдання поблизу Кліщіївки Бахмутського району Донецької області, - повідомляє Рівненська ОВА, - Воїн - уродженець села Бродів. У рідному домі відбувся молебень, прощальну панахиду провели у Свято-Михайлівській церкві ПЦУ в Оженині. Щиро співчуваємо рідним, близьким та побратимам загиблого Героя. Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться в наших серцях.