![У Радивилові на «зебрі» збили 15-річну дівчину](/img/650/u-radivilovi-na-zebri-zbili-15richnu-divchinu_20231128_7323.jpg)
Водій легковика сам завіз її до лікарні.
Учора на вулиці Невського у Радивилові 22-річний водій автомобіля «Ford Mondeo» наїхав на 15-річну дівчину, яка саме переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.
![](/images/405706767_667613358876847_7208550463765692211_n.jpg)
- Керманич одразу зупинився і, зрозумівши, що дівчинці необхідна допомога медиків — завіз її в лікарню. Попередньо у потерпілої діагностували перелом ноги та струс мозку. Її госпіталізували, - розповіли в обласній поліції.
Автомобіль у радивилівчанина вилучили. До слова, сам водій був тверезий.