У Рівне 10 років не пускатимуть чужих сміттєвозів. Комунальне підприємство виграло тендер і упродовж 10 років тільки воно прибиратиме місто від сміття

1602 0

Ми у соцмережах:

У Рівне 10 років не пускатимуть чужих сміттєвозів. Комунальне підприємство виграло тендер і упродовж 10 років тільки воно прибиратиме місто від сміття

При цьому у КАТП-1728 і сміттєвозів власних мало, і контейнерів не вистачає. А оренда чужих обходиться в таку суму, що за рік можна було б купити і новий сміттєвоз.

Ростислав Кралюк, начальник КАТП-1728:

— Власних машин у нас є сім, тож ще п’ять змушені орендувати. В день за роботу одного орендованого сміттєвоза ми платимо 8 тисяч гривень. Однак і цих автомобілів не вистачає. Наприклад, у сусідньому Луцьку використовують 17 сміттєвозів. Як тільки ми почули, що КАТП доручили вивозити сміття з усього Рівного, то просили у міськради коштів, щоб придбати хоча б 4 нові машини. Однак депутати нам відмовили.

Не вистачає й контейнерів. Коли приватне підприємство «Санком» перестало вивозити сміття з міста, то забрало близько 600 своїх контейнерів. Торік ми придбали 150 нових контейнерів, не вистачає ще близько 450.

Микола Бляшин, член бюджетної комісії:

— Якщо підрахувати, скільки комунальники витрачають в рік на оренду техніки, то за оренду чотирьох машин виходить близько 11,5 мільйона гривень. За такі гроші їх можна було придбати.

Додамо, що комунальники орендують сміттєвози у двох фірм. Наразі чинний договір із компанією «АЛЬТБУДПРОЕКТ», яка зареєстрована у Києві на вулиці Лютеранській. Щоправда, її власники — наші земляки: Ігор Бондарчук із села Привільне Дубенського району та Оксана Денисюк із села Головниця Корецького району.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також