У Рівне надійшла вакцина для бустерних щеплень проти «Омікрону»

699 0

Ми у соцмережах:

У Рівне надійшла вакцина для бустерних щеплень проти «Омікрону»

Заклади охорони здоров‘я Рівного отримали понад 2800 доз вакцини Comirnaty Original/Omicron BA.1

За інформацією МОЗ України, вакцину Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech було розроблено спеціально проти штаму коронавірусу «Омікрон» та його варіантів, тож вона призначена тільки для бустерних щеплень.

Управління охорони здоров'я м.Рівне нагадує, що перше бустерне щеплення усі люди від 18 років можуть отримати через 5 місяців після двох доз Comirnaty/Pfizer чи CoronaVac/Sinovac, або однієї дози Janssen/Johnson & Johnson. А друге бустерне щеплення - через 4 місяці після першого.

На сьогодні провести базову вакцинацію в усіх щеплювальних кабінетах проти COVID-19, що у закладах охорони здоров‘я Рівненської міської ради, можна препаратом CoronaVac (першою та другою дозами). Бустерні ж дози можна зробити вакцинами як CoronaVac так і Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech, яка відсьогодні уже доступна в усіх пунктах щеплень. Окрім того, на залишку в Центрі ПМСД «Центральний» Рівного ще наявна і однодозна вакцина Janssen/Johnson & Johnson, яка передбачена як для базової вакцинації так і для проведення бустерних щеплень.

Щепитися можна безоплатно в будь-якому пункті вакцинації. Адреси та графіки роботи пунктів щеплень у Рівному за ЦИМ посиланням.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також