У Рівне привезли комах, павуків та хижих рослин з джунглів

3430 0

Ми у соцмережах:

У Рівне привезли комах, павуків та хижих рослин з джунглів

Мешканці Рівного мають змогу подивитися на рослин, які харчуються комахами та дрібними гризунами, павуків-птахоїдів, черепах, жаб, комах, ящірок та молюсків.

Це усе представлено на виставці «Рослини-хижаки та мешканці джунглів», яка зараз відбувається у торговому центрі «Чайка» на вулиці Гагаріна. Її можна відвідати щодня з 10:00 до 20:00. А побачити процес годування рослин можна лише о 10:00, 15:00 і 18:00.

Однією з найцікавіших, представлених на виставці, є рослина-мухоловка. Вона має так звані ловчі органи, якими їсть комах. Інші рослини, які представленні на виставці, є пасивними ловцями комах.

До прикладу, непантес – найбільша хижа рослина. Ці рослини мають мішечки (до 30 сантиметрів) у них накопичується сік, який приманює комах своїм ароматом.

А сарраценія заманює комах своїм виглядом, бо схожа на квітку.Серед цікавих тварин можна побачити карликових африканських їжаків. Цей вид вивели штучно, щоб їх можна було тримати вдома, як домашніх улюбленців. Їх годують котячим кормом, а також нежирним м'ясом.Також можна побачити найбільшу жабу, яка виростає до двох кілограмів. Жаби-аги при гніві випускають отруту. Такою отрутою в давнину змащували стріли, якими вбивали ворогів.Загалом на виставці представлені більше 30 видів рослин і тварин.

Виставка триватиме до 23 грудня. 
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також