У рівненських лісах після зимової сплячки активізувалися змії (ВІДЕО)

3783 0

Ми у соцмережах:

У рівненських лісах після зимової сплячки активізувалися змії (ВІДЕО)

У соцмережах жителі області публікують відео та фото плазунів, активність яких збільшилася в лісистій місцевості з приходом потепління.

 Спеціалісти зауважують, що змія ніколи не нападає першою, йдеться в сюжеті Рівне1. Тому, будучи в лісі потрібно бути обережними та з можливості мати при собі палицю, якою відлякуватиме плазунів.

Найчастіше випадки укусів стаються на Поліссі, де більш лісиста місцевість і люди частіше ходять збирати ягоди чи гриби. Укус змії має важкі прояви та серйозні наслідки. Після укусу на ураженому місці з’являється болючий набряк із множинними дрібними крововиливами. Отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини. Але якщо ви побачили, що змія атакувала, її потрібно знешкодити.

Перш за все рану потрібно обробити спіртовмісними речовинами та вище місця укусу накласти джгут. Після цього потрібно подбати, щоб постраждалий чим менше рухався до приїзду медиків. Варто додати, що на Рівненщині трапляються випадки, коли змій виявляють у багатоповерхівках та просто серед вулиць. Втім, зазвичай це –лише вужі і ніякої небезпеки вони не несуть.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також