У рівненських спортсменок на чемпіонаті України з кінного спорту - перші перемоги

545 0

Ми у соцмережах:

У рівненських спортсменок на чемпіонаті України з кінного спорту - перші перемоги

Обидва чемпіонати пройшли в Черкаській області - у м.Жашків. Наші вершниці виступали за Рівненську обласну федерацію кінного спорту.

Про перші перемоги рівненських спортсменів на чемпіонаті України з кінного спорту в дисципліні «виїздка» повідомив сьогодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

- Ольга Живаго на коні Абсент виконала норматив майстра спорту і здобула друге місце в особистому заліку на престижних змаганнях. Крім того, рівненські спортсменки стали чемпіонками та призерками відкритого чемпіонату «Parade Allure». Зокрема: Каріне Пилипенко на коні Тоталіто виборола два перших місця у номінації «коні 5 років». Олександра Потієнко на Прімі Балерині - два перших місця у номінації «L» клас. Немудра Олеся на коні Барін - 6-те місце у «М» класі. Також 2-ге місце в «L» класі в свій залік додала Ольга Живаго. Вітаю спортсменок та їхніх тренерів Каріне Пилипенко, Ірину Косик та президента обласної федерації Дениса Косика з хорошими результатами. Так тримати, - побажав вершницям Віталій Коваль.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також