У Рівненській філармонії відзначать 150-річчя Соломії Крушельницької

811 0

Ми у соцмережах:

Соломія Крушельницька

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження видатної співачки Соломії Крушельницької. Ювілей всесвітньо відомої оперної співачки та педагога відзначають на державному рівні.

У неділю, 25 вересня, у Рівненській обласній філармонії спільно з народною артисткою України Наталією-Марією Фариною підготували концертний проєкт «Величне і святе». Участь також беруть солісти та музиканти Львівської Національної музичної академії ім. М.В. Лисенка та Львівського національного театру опери та балету ім. С.Крушельницької.

Початок о 17 год.

З нагоди 150-річчя від дня народження Соломії Крушельницької Нацбанк України випустить ювілейну монету. Упродовж 2022 року в населених пунктах України, пов'язаних із життям та творчістю співачки, тривають культурно-мистецькі заходи.

Урочистості проводять і дипломатичні установи України за кордоном.

- Ми вдячні всім, хто долучається до організації святкових заходів і в Україні, і за кордоном. Адже імена видатних українців і українок має знати весь світ. Особливо це важливо зараз, коли росіяни нищать все українське, зокрема, зазіхають на нашу ідентичність, — зазначив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також