У Рівненській Малій академії наук – відкриття дослідницького сезону

500 0

Ми у соцмережах:

У Рівненській Малій академії наук – відкриття дослідницького сезону

У Рівненській МАН відбулася настановна сесія для обдарованих старшокласників, а також тих, кого цікавить наукове дослідження та винахідництво. Понад 400 учасників, у тому числі батьки та керівники урочисто відкрили дослідницький сезон

- Мала академія наук впевнено і наполегливо готує майбутню еліту України. Щиро дякую вам за бажання реалізувати свій потенціал на ниві науки. Впевнений, робота над науковими дослідженнями навчить вас експериментальної діяльності, збагатить неоціненним досвідом, загартує та виокремить галузь майбутньої професії, - привітав керівник обласного управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський.

Цьогоріч учні Малої академії наук вперше вибороли 6 перших місць на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт.

- Юні науковці, хочу звернути вашу увагу на професії майбутнього. Аби бути сучасним фахівцем, потрібно щоденно наповнювати і поновлювати інформацію. Пріоритетність майбутнього вбачається у вмінні критично мислити, творчо підходити до справи, оцінювати себе та інших, - зауважує директор Рівненської МАН Олександр Андрєєв.

У 2019-2020 навчальному році в МАН працюватиме 148 гуртків, у яких навчатиметься 1480 учнів. Мережа гуртків охоплює майже всю Рівненську область. Після урочистостей старшокласники працювали за напрямками.
Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також