У Рівненській області виготовили сучасний міжміський автобус

9562 2
фото -  Роман Харлегія

На підприємстві ТОВ «Рівненський автозавод», що у Тараканові Дубенського району, виготовили перший дослідний зразок міжміського автобуса на шасі Iveco «Daily».

Про це повідомив керівник Науково-технічного центру «Автополіпром» Роман Харлегія на своїй офіційній сторінці у Facebook. Він написав, що автобус дизайном та розробкою автобуса займалося НТЦ «Автополіпром». Наразі триває випробування автобуса та сертифікація.

У базі патентів України йдеться, що міжміський автобус на шасі IVECO Daily 70C17 має кузов вагонного типу, передній керований і задній ведучий мости, кондиціонер, який встановили на задній частині даху кузова автобуса, багажний відсіки у задній частині кузова та у лівій і правій боковинах, чотирирядне планування пасажирського салону, пасажирські сидіння, встановлені на підставках.

фото - Роман Харлегія

фото - Роман Харлегія

фото - Роман Харлегія

фото - Роман Харлегія


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Олег 11:53, 08.10.2019

    симпотний! а ось колір першопочатково обрали... так собі))

  • Борис 02:21, 14.10.2019

    Ужасный дизайн. Нужно было или конкурс объявить или хотя бы на обсуждение выставить. Китайцы и то европейских дизайнеров привлекают к разработке моделей для европейского рынка, не все то что китайцу хорошо, понравится европейцу. Здесь же смесь различных деталей не связанных между собой стилистически.

Залиште вiдповiдь

Читайте також