У рівненському парку вандалам тепер робити нічого

2148 0

Ми у соцмережах:

У рівненському парку вандалам тепер робити нічого

У парку культури та відпочинку імені Шевченка у Рівному закінчили монтаж системи відеоспостереження та голосового оповіщення.

-  У парку бувають різні відвідувачі: одні приходять відпочивати, інші — нашкодити... Тому у парку ми змонтували систему оповіщення, яка вже працює. Наприклад, використовуємо її при повітряних тривогах, сильних вітрах — адже у нас дерева перерослі, тож повинні інформувати про це населення, - відзначив директор міського об'єднання парків культури і відпочинку Рівненської міської ради Олексій Хмилецький.

Окрім того, до системи оповіщення приєднали ще й систему відеоспостереження. Відеокамери встановили у місцях найбільшої концентрації людей.

- Інформаційне служба парку буде сповіщати через голосовий зв’язок різного типу інформаційні повідомлення, а також у разі повітряної тривоги. Якщо ви перебуватимете у парку та почуєте інформаційне повідомлення – не ігноруйте. Не рекомендую тим, хто займається вандалізмом, з‘являтися у парку, - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Встановили системи за кошти парку, які вдалося заробити самостійно, повідомляє Рівненська міська рада. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також