![У рівненському парку висадять нові дерева](/img/650/u-rivnenskomu-parku-visadyat-bilshe-sotni-novikh-d20191017_8584.jpg)
Завтра, 18 жовтня, у рівненському парку імені Шевченка об 11:00 розпочнеться щорічна загальна міська акція «Посади дерево».
До посадки дерев можуть долучитися усі охочі. В адміністрації парку розповіли, що рівняни навіть самі можуть приносити рослини, які б хотіли висадити у парку. Крім того, парк закупи близько 150 саджанців різний паркових дерев, які планують висадити, зокрема клени, берези.
Усіх хто хоче долучитися до акції з посадки дерев адміністрація парку просить звертатися за номером 26-67-28.