У Рівного нове місто-партнер у Швеції

520 0

Ми у соцмережах:

У Рівного нове місто-партнер у Швеції

Рівне отримало ще одного потужного партнера у Європі!

Ним стало швецьке місто Лунд. “Угоду про партнерство між містами” урочисто підписали у ратуші міста вчора, 13 червня, секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян, Голова міської ради міста Лунд пан Матс Хельмфрід та Голова міського виконавчого комітету міста Лунд пан Андерс Альмгрен.

- Угода про партнерство з цим старовинним і водночас, сучасним і прогресивним містом дозволить в найближчій перспективі реалізувати цілу низку спільних освітніх і культурних програм, а також налагодити важливі економічні зв’язки з провідними компаніями Швеції та Європейського Союзу. Це, в свою чергу, дасть можливість у майбутньому залучати такі потрібні в умовах війни інвестиції, створювати робочі місця, швидше відбудовувати нашу країну та забезпечити сталий економічний розвиток нашого міста. Щиро дякую громаді міста Лунд, мешканцям цього чудового міста за підтримку України, депутатам місцевої ради, які, напередодні, одноголосно підтримали на своєму засіданні ініціативу про партнерство з містом Рівне, - наголосив після підписання угоди Віктор Шакирзян.

Лунд - місто на півдні Швеції, яке динамічно розвивається і є штаб-квартирою для багатьох провідних європейських компаній: Sony Mobile, Tetra Pak, Alfa Laval і Gambro. Крім того, Лунд є потужним освітнім і науковим центром північної Європи. Університет міста Лунд, де навчається майже 50 тисяч студентів, входить у ТОП-100 світових університетів (а це лише 0,4% усіх університетів у світі).

Зацікавленість, з якою керівництво міста Лунд підійшло до обговорення майбутніх спільних проєктів, дає всі підстави уже зараз назвати їх добрими друзями України і нашої громади.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також