Анестезіолог з США навчає у Рівному медиків, як рятувати поранених бійців

788 0

Ми у соцмережах:

фото: Суспільне Рівне

Упродовж двох тижнів американський професор Ром Стівенс навчатиме медиків Рівненської обласної клінічної лікарні надавати допомогу бійцям з травмами, опіками та втратою крові. Він має 36-річний стаж роботи анестезіологом та військовим медиком, а свого часу рятував життя американських солдатів в Афганістані та Іраку.

У Рівне приїхав, аби поділитися набутим досвідом з медиками, повідомляє Суспільне..

- У травні-червні цього року я працював у львівській лікарні №1. У мене є друг, лікар-анестезіолог, який працював у Львові зі мною. Він нещодавно переїхав до Рівного, тож запросив мене приїхати. Я прибув до вашої країни, щоб продемонструвати підтримку Америки для України, — розповідає медик з Чикаго.

Ром Стівенс знає, як у польових умовах надавати допомогу бійцям з військовими травмами, опіками та значною втратою крові.

- Ми отримали дуже багато досвіду в Афганістані та Іраку, вивчили багато важливих уроків про те, як поводитись з пораненими солдатами, які потребують значного переливання крові. Ми вивчили гірші способи та кращі способи, як це зробити. І я хочу передати ці уроки для України, а потому допоможу вашим солдатам зберегти більше бійців, — пояснює військовий анестезіолог.

Анестезіолог зі США вже прочитав лекцію з військової медицини для рівненських лікарів.

- Лекція була дуже цікава. Вона стосувалася агресивної крововтрати, кровотечі. Особливо це актуально в умовах бойових дій і професор Стівенс поділився з нами своїм величезним досвідом, — каже лікар-анестезіолог обласної клінічної лікарні Андрій Рижковський.

Окрім того, Ром Стівенс почав вивчати українську мову, адже планує знову відвідати Україну наступної весни. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також