У Рівному аудитори виявили мільйонні порушення в одному з університетів

7799 0

Ми у соцмережах:

У Рівному аудитори виявили мільйонні порушення в одному з університетів

Управління Західного офісу  Держаудитслужби в Рівненській області зробило ревізію фінансово-господарської діяльності Рівненського державного гуманітарного університету і виявило порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на понад 18  млн  грн. Контролем охоплено період з 1 лютого 2017 року по 30 квітня поточного.

Спеціалісти виявили, що упродовж 2017-2019 років коштами загального фонду державного бюджету на загальну суму 11 млн грн університет покривав видатки спеціального фонду. Зокрема, оплачувалися комунальні послуги та енергоносії, які були спожиті при наданні платних освітніх послуг та послуг із проживання у студентських гуртожитках.

Упродовж ревізійного періоду університетом  недоотримано  6,5  млн  грн  доходів від плати за навчання студентів денної форми, яка встановлена у розмірах, нижчих від економічно обґрунтованої вартості навчання одного студента.

Окрім того, проведена ревізія виявила порушення  в  оплаті  праці,  які  призвели  до  незаконних  витрат  бюджетних  коштів  на суму  майже 1  млн  гривень.

За порушення бюджетного законодавства застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами,  трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, керівнику  університету  направлено вимогу  щодо  усунення  порушень  законодавства  та  попередження  про  неналежне  виконання  бюджетного  законодавства.

Матеріали ревізії передали в управління  стратегічних  розслідувань  в  Рівненській області  Департаменту  стратегічних  розслідувань  Національної  поліції  України, повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також