У Рівному буде «Готичний сад»

1419 0

Ми у соцмережах:

У Рівному буде «Готичний сад»

Екологічний простір буде створений на території Рівненської обласної філармонії.

«Готичний сад  Органного залу – новий культурний простір Рівного, як екологічна реновація території пам'ятки архітектури" – саме таку назву має проєкт, який взялись реалізувати в Рівненській обласній філармонії.

За задумами авторів - це один із способів післявоєнної відбудови та відновлення України, повідомляє Рівненська обласна рада.

Проєкт передбачає створення архітектурного ландшафту нового культурного та екологічного міського простору, що буде доступний для відвідувачів філармонії, відпочинку мешканців, туристів та гостей Рівного.

В процесі реалізації проєкту, організатори планують залучити профільних експертів, а також громадськість - для спільного обговорення перепланування й озеленення ділянки навколо Залу камерної та органної музики. Нагадаємо, його будівля є пам’яткою архітектури та містобудування (Костел Святого Антонія XIX ст.), основним концертним майданчиком філармонії та привабливим туристичним об'єктом Рівного.

На території майбутнього саду будуть висаджені декоративні дерева, кущі та рослини для вертикального озеленення паркану.

Організатори планують проводити концерти просто неба (оpen air) за участі артистів та академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії.

Співфінансування проєкту відбувається за програмою ZMINA: Rebuilding, створеною за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Trans Europe Halles Malý Berlín .


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також