У Рівному частину вулиці Котляревського хочуть перейменувати

1289 0

Ми у соцмережах:

У Рівному частину вулиці Котляревського хочуть перейменувати

Перейменувати частину вулиці Котляревського на честь Героїв-"чорнобильців". З такою пропозицією до міської влади звернулися члени громадської організації "Рівненські ветерани-чорнобильці".

Від повороту із вулиці Степана Бандери на вулицю Котляревського і до обласного ліцею, згідно до гугл-карти, 250 метрів. Члени громадської організації "Рівненські ветерани-чорнобильці" пропонують перейменувати цей відрізок на честь своїх побратимів. Окрім будівлі Рівненської філії Суспільного мовлення, на цій частині вулиці будівель більше немає.

Ми кожного дня дивимося телевізор. Весь час анонсується адреса, де знаходиться телекомпанія. Тобто весь час "чорнобильці" будуть на слуху. А якщо це комусь не подобається - нехай вибачають, – сказав Микола Гайбонюк, голова правління ГО "Рівненські ветерани-чорнобильці"

Питання про присвоєння частині вулиці Котляревського нової назви члени комісії з питань перейменування, до складу якої входять історики, представники громадських організацій та міської влади, погодили.

"Чорнобильці" зверталися років 5-6. Вони апелювали до того, що вулиця в багатьох містах України є. І ми подумали, що, можливо, до них варто таки дослухатися. Дуже просили, що ця вулиця має бути в центральній частині міста. Виходили дуже обережно з тих пропозицій, щоб це мінімально торкнулося пересічних людей з їхніми прописками. І знайшли, на думку комісії, частинку вулиці Котляревського, – прокоментував Сергій Паладійчук, голова комісії з питань перейменування вулиць

Питання про перейменування частини вулиці Котляревського мають розглянути на сесії 25-го квітня.

Названа на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС в області вулиця є лише в місті Костополі. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також