У Рівному чоловіку з інвалідністю відмовили у лікуванні через гепатит

1996 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Рівнянин Анатолій Марчук має першу групу з інвалідності, нещодавно йому довелося звернутися до стоматолога. Оскільки чоловік пересувається на візку, то звернувся в стоматологічний кабінет на вулиці Соборній, який розташований неподалік його будинку.

Анатолій Марчук розповів:

– Перед лікуванням я попросив лікаря, аби він одягнув медичну маску, бо у мене колись був гепатит. Він полікував мені один зуб, а решту переніс на інший день. Коли дружина прийшла записати мене, аби долікувати решту зубів, у стоматології їй сказали, що не лікуватимуть через те, що у мене був гепатит.

Спеціаліст у сфері медичного права Євген Новицький розповів, що ні приватний, ні державний медичний заклад не повинен відмовляти пацієнту в наданні допомоги, оскільки це злочин. Він розповів, що у подібних випадках варто написати скаргу на ім’я керівника закладу, де відмовили у надані допомоги. У скарзі вказати, що дії працівника медичного закладу є фактом дискримінації. Факт дискримінації у цьому випадку можна підтвердити тим, що першого разу рівнянина прийняли, а вдруге – відмовили через те, що у нього гепатит. За ознакою дискримінації пацієнт може подати заяву про відкриття кримінальної справи.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також