У Рівному «доїдають» керівника стерилізаційного центру

3278 0

Ми у соцмережах:

 У Рівному «доїдають» керівника стерилізаційного центру

Минулого року зоозахисники самі обрали нового керівника стерилізаційного центру Рівного, який у майбутньому має перетворитися на притулок.

Очолила заклад Наталія Ющук. На той момент вона працювала режисером Рівненського обласного драматичного театру.

Але після того, як Ющук очолила заклад, її почала критикувати якась частина активістів. Вони почали приїздити туди із ревізією. Цю ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко назвав дивною, бо більшість критики не відповідає реальності.

Наприклад, активісти мали претензії, що у закладі утримується менше бродячих тварин, ніж стверджує Ющук. Але варто зауважити, що у стерилізаційному центрі тварини не утримуються, бо це не притулок. Їх тільки там стерилізують та з часом відпускають у те місце, де вони мешкали. І це уже кілька разі пояснював Володимир Хомко.

За словами міського голови, зоозахисники самі обрали керівника закладу, а тепер його «доїдають». Тому він зробив пропозицію, щоб любителі тварин, які лише сваряться між собою, об’єдналися.

- Ми можемо віддати стерилізаційний центр в оренду за 1 гривню громадській організації, яку створять зоозахисники. Фінансування з міста на притулок буде так само виділятися, - сказав Володимир Хомко.

Читайте також по темі: Фірма, що будувала притулок для тварин, втекла

Рівному режисер стерилізуватиме собак


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також