![У Рівному горіла котельня, а в районі - дерев`яна хата, з якої врятували 93-річного господаря](/img/650/u-rivnomu-horila-kotelnya-a-v-rayoni-derevyana-kha_20231128_7101.jpg)
Обійшлося без потерпілих.
Як розповіли рятувальники, близько опівночі була пожежа на вулиці Приміській у Рівному.
- Вогнеборці побачили, що горить приміщення котельні, яка прибудована до господарської будівлі. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини. Вогнем знищено покрівлю та побутові речі на площі 12 м. кв. в приміщенні котельні. Саму господарську будівлю вдалося врятувати, - розповіли в ГУ ДСНС Рівненщини.
Причину пожежі встановлюють.
А сьогодні о 07:30 горів дерев'яний житловий будинок в селищі Соснове Рівненського району.
![](/images/IMG_20231128_104226_126.jpg)
Ще до прибуття рятувальників місцеві вивели на свіже повітря 93-річного чоловіка. Він не постраждав, лише його майно:
- Вогнем знищено домашні речі в житловому будинку та пошкоджено 15 м. кв. перекриття та стіни. Причина та збитки встановлюються. До ліквідації було залучено дві автоцистерни та вісім рятувальників, - додають вогнеборці.