У Рівному готуються до відкриття спідвейного сезону

707 1

Ми у соцмережах:

У Рівному готуються до відкриття спідвейного сезону

Сьогодні міський голова Рівного проінспектував Рівненський мототрек та ознайомився з ходом вже виконаних завдань та робіт щодо підготовки до відкриття спідвейного сезону, який стартує у Рівному 20 квітня.

Володимира Хомка супроводжував голова громадської організації «ТСО України» Сергій Кошин. Спільно було остаточно визначено місця локації пам’ятних знаків «Скульптура спідвеїсту» та «Я люблю спідвей», облаштування території, майданчику, заміна лавок для відпочинку, очистка дерев тощо. Крім того, робочою групою вкотре було обговорено та визначено конкретні завдання, які необхідно виконати першочергово.

- До початку спідвейного сезону ми готові. Але хочу нагадати , що ми спільно із обласної адміністрацією затвердили комплекс важливих заходів. Крім підготовки до початку сезону, є багато речей , які потрібно зробити і на початок та середину літа. Сезон, буде гарний, цікавий і для нас дуже відповідальний. Ювілейне 60 - річчя спідвею повинно запам’ятатися рівнянам. Спідвей повинен повернутися до Рівного назавжди! - сказав Володимир Хомко.

За повідомленням відділц інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також