У Рівному хочуть встановити «хустковий» рекорд

3705 0

Ми у соцмережах:

У Рівному хочуть встановити «хустковий» рекорд

У Рівному оголосили нову акцію - «Рівне в українській хустці». Рівнянок запрошують фотографуватися в хустках та виставляти фото у Facebook, щоб потім встановити всеукраїнський рекорд.

Учасниками встановлення Всеукраїнського рекорду можуть бути мешканки міста Рівне або ті, хто народився в місті Рівному (і це має бути вказано у Вашому профілі). Робіть портрет або селфі де Ви в хустці – одна людина в кадрі (групові фото не зараховуються). Виставляйте це фото на свою сторінку (7 грудня його треба буде скинути в групу «Рівне в українській хустці»).

Вкажіть під фото своє ім’я і прізвище українською мовою. Можливий дуже короткий допис про особливості хустки (прабабусина, мамина, інше).

Група відкриється в 00.00 7 грудня 2019 року і всі зможуть надіслати своє фото з хусткою. Рівно в 00.00 8 грудня 2019 року група буде закрита.

Протягом 08.12.2019 «Книга рекордів України» аналізуватиме надіслані фото і зробить висновок щодо встановлення в Рівному Всеукраїнського рекорду «Найбільша кількість жіночих зображень в українських хустках на одній сторінці в Facebook.

Заступник міського голови Галина Кульчинська закликала рівнянок долучитися та не підвести своє місто. У Фейсбуці  з'явились перші фото рівнянок у барвистих хустках.

Світлина від Ліани Диновської.

Громадська активістка - юристка Ліана Диновська також пов'язала хустку.

Світлина від Міграційна служба Рівненської області.

А Лілія Драпчинська, керівниця Міграційної службиу  Рівненській області, та її підлеглі вже сьогодні оприлюднили свої світлини у хустках, які їм дуже личать. Сподіваємось, що й вони долучаться до встановлення нового рекорду у Рівному.

Світлина від Міграційна служба Рівненської області.

Світлина від Міграційна служба Рівненської області.

 Світлина від Міграційна служба Рівненської області.Світлина від Міграційна служба Рівненської області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також