У Рівному люди зібралися біля відділення «Укрпошти», бо побоюються його закриття

1673 0

Ми у соцмережах:

У Рівному люди зібралися біля відділення «Укрпошти», бо побоюються його закриття

У Рівному мешканці мікрорайону Басів Кут стурбовані можливим закриттям місцевого відділення «Укрпошти». Адже у відділенні отримують пенсії більше 300 пенсіонерів.

 Як нам розповів депутат міської ради Анатолій Чугуєвець, для свого відділення «Укрпошта» не може знайти керівника. Адже роботи у відділенні дуже багато, а зарплата начальника доволі невисока – близько 7 200 гривень.

Двох поштарок з відділення пошти уже перевели у філію, яка знаходиться у центрі Рівного. Можливе й повне перенесення відділення «Укрпошти», якщо для нього не знайдуть директора.

- Перенесення відділення створить дуже багато незручностей для літніх людей. Їм буде дуже важко дістатися із Басового Кута до центру міста. З одного боку впливає погане самопочуття людей, а з іншого – не дуже добра робота маршруток. Взагалі є побоювання, що відділення можуть закрити, а приміщення продати під якусь комерцію. Кілька років тому вже були про це розмови. Нещодавно я мав розмову із керівництвом «Укрпошти», то вони запевнили мене, що відділення нормально запрацює, коли для нього знайдуть керівника. Ми сподіваємося, що хтось таки захоче працювати на пошті. Адже поштарки, які там працюють, уже в роках і не хочуть бути керівниками, бо не потягнуть такого навантаження, - розповів Анатолій Чугуєвець.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також