У Рівному можна подивитися на чудернацькі маски корінних австралійців

1015 0

Ми у соцмережах:

У Рівному можна подивитися на чудернацькі маски корінних австралійців

Сьогодні у Рівненському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Еволюція: маски регіону Торресової протоки». Виготовлення і носіння масок є однією з найяскравіших традицій регіону. Тому амбасадорка Австралії в Україні Мелісса О’Рурк вирішила поділитися цією культурною традицією Австралії, організувавши мандрівну виставку масок Україною.

на фото - Мелісса  О’Рурк

Думаю, що для багатьох українців Австралія – це екзотична й далека країна. Проте між Україною та Австралією є багато спільного, зокрема цінності. Ми дуже багато уваги приділяємо культурному розвитку. Коли люди говорять про Австралію, то, мабуть, вони згадують про кенгуру, коалу або оперу у Сіднеї. Проте в Австралії є традиційні маски, які виготовляють на носять остров’яни Торресової протоки. Корінні австралійці – це найбільш триваюча жива культурна традиція у світі, культура сягає 60 тисяч років. За ці роки вони змогли розвинути свою культуру, малювання і танці. Маски представляють собою церемоніальні засоби, їх використовують для різноманітних заходів. Маски роблять із черепашачих панцирів. Оригінали масок було дуже тяжко та дорого привезти, тому ми представляємо так звану мандрівну виставку фото оригіналів масок, – розповіла Мелісса О’Рурк.

Виставка масок почала подорожувати Україною лише цього року. Її вже побачили у Києві та Чернівцях. У Рівному експозиція триватиме до 15 серпня.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також