У Рівному на пивзаводі розмежували зупинку (відео)

1014 0

Ми у соцмережах:

У Рівному на пивзаводі розмежували зупинку (відео)

З 24 травня в районі пивзаводу у Рівному почали діяти нові правила: тролейбуси беруть чи висаджують пасажирів тільки біля райдержадміністрації, а маршрутки – тільки в кишені, де був клуб "Стадіо-паб". Працівниці управління транспорту стояли на зупинках й інформували пасажирів та водіїв про ці зміни, бо про них чули не всі.

Рішення розмежувати зупинки прийняли, аби зменшити скупчення транспорту в цьому районі, – повідомив Суспільному в.о. керівника міського управління транспорту Дмитро Царук.

"Є проблема у тому, що на даній ділянці дороги велике скупчення транспорту, у тому числі й громадського транспорту. Тому дане питання винесене на засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху і було прийнято рішення розмежувати дані зупинки", – пояснив зміни Дмитро Царук.

Поки що водіям маршруток дозволятимуть зупинку біля райдержадміністрації, доки до змін звикнуть пасажири. В.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в області Костянтин Семенюк розповів Суспільному, що в патрульній поліції нову схему руху ще не затвердили, але ідею розмежування зупинок підтримують.

Що відомо
Понад десять років тому у цьому районі громадський транспорт зупинявся саме за таким принципом. Пізніше автобуси стали проводити зупинку там, де й тролейбуси.
За даними профільного управління – це була остання така проблемна зупинка, яка потребувала логістичного втручання. Раніше подібне розмежування провели на зупинці "Обласна філармонія". 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також