У Рівному – найдешевший мобільний Інтернет в Україні

2887 0

Ми у соцмережах:

У Рівному – найдешевший мобільний Інтернет в Україні

В Україні невпинно збільшується кількість тих, хто користується Інтернетом. Зростання у порівнянні з минулим роком становить 6%. Загалом «всесвітню павутину» уже використовують 70% українців. Сприяє цьому саме мобільний Інтернет. Адже 74% абонентів використовують для виходу в Інтернет свій смартфон, а 45% інтернет-користувачів називають смартфон своїм основним пристроєм.

У 2018 році британський провайдер Cable.co.uk опублікував результати дослідження понад 6 тис. тарифних планів по всьому світу, яке аналізує доступність інтернету в 230 країнах. Згідно до отриманих даних мобільний інтернет в Україні виявився найдешевшим у Європі та 4-м за доступністю в світі.

1 липня минулого року доступ до 4G отримали серед перших отримали також і рівняни. Жителі міста активно користуються новітніми технологіями – про це свідчить статистика, майже за рік трафік у місті зріс на 81%.
Враховуючи сучасні потреби жителів Рівного, оператор lifecell запустив тарифний план «Десяточка», який наразі є найдешевшою пропозицією в Україні.

Тарифний план коштує 10 грн за 4 тижні, і оператор гарантує, що вартість пакету залишатиметься незмінною до 31.08.2020 року. Наповнення тарифу включає в себе:

• Інтернет – 10 ГБ;
• Безліміт на номери lifecell;
• 100 хвилин на інші номери по Україні (міські та інші мобільні);
• Безлімітний доступ у Facebook;
• Вартість одного SMS-повідомлення – 25 коп.

Поза межами Рівного тариф діє до кінця дня, коли було здійснено останній вихідний дзвінок в зоні дії тарифу. З наступного дня перебування поза межами міста тарифікація дзвінків складає 60 коп./хв на всі номери по Україні, 250 МБ Інтернету - 10 грн на 5 днів, 25 коп. за одне SMS-повідомлення.

Щоб замовити наступний пакет послуг, потрібно набрати комбінацію *700#.
Більш детальна інформація про новий тарифний план доступна на офіційному сайті lifecell: https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/desyatka/

*на правах реклами


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також