Олександр Третяк обговорював можливу співпрацю з китайськими делегатами

414 0

Ми у соцмережах:

Олександр Третяк обговорював можливу співпрацю з китайськими делегатами

Учора до Рівного з робочою зустріччю в рамках обговорення можливих напрямків співпраці завітали голова ГО «Україно-Китайська торгова палата «Новий шовковий шлях» пан Чень Кай, його заступник, голова наглядової ради та голова комітету міжнародних відносин.

 У Рівненській міській раді повідомляють, що делегація з КНР зацікавлена у співпраці з нашим містом. Вони зазначили, що готові інвестувати кошти у розробку проектів організації транзиту товарів через територію нашої громади.

Також запропонували співпрацювати у питаннях розвитку міських територій, легкої промисловості, створення спільних підприємств та туризму.

На події були присутні міський голова Рівного Олександр Третяк, його заступник Ігор Кречкевич та голова групи радників міського голови Тарас Бик.

Міський голова Рівного прокоментував зустріч:

«Під час візиту ми домовилися про наступну зустріч в режимі онлайн. Таким чином будемо продовжувати обговорювати подальшу співпрацю. Впевнений, що наша зустріч з представниками ГО «Україно-Китайська торгова палата «Новий шовковий шлях» - це можливість для економічного зростання нашої громади, а також потужного поштовху таких галузей, як туризм та промисловість».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також