У Рівному перепоховають Олеко Дундича та Михайла Богомолова

1027 0

Ми у соцмережах:

У Рівному перепоховають Олеко Дундича та Михайла Богомолова

На Рівненщині продовжують процес декомунізації. В обласному центрі відбудеться перепоховання Олеко Дундича, а також Михайла Богомолова. Могили та пам’ятники, які наразі знаходяться у парку ім. Шевченка та у сквері Українських добровольців, перенесуть на одне з історичних кладовищ міста.

Так вирішили на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні культури і туризму облдержадміністрації та представників виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Крім того, комісія підтримала пропозицію подати клопотання до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо зняття з державного обліку та демонтаж пам’ятки історії місцевого значення Стели Героїв Радянського Союзу.

Разом із тим на державний облік візьмуть нововиявлені об’єкти культурної спадщини – могилу Вротновського-Сивошапки Костянтина Германовича у Рівному, меморіальне кладовище «Дубенське» та місце розстрілів громадян єврейської національності в смт Соснове Рівненського району.

За зверненнями органів місцевого самоврядування вирішили зняти п’ять об’єктів з державного обліку пам’ятки історії місцевого значення у м. Рівне, смт Рокитне, с.Рокитне Сарненського району, с.Світанок Рівненського району.

В результаті археологічних розкопок, які проводили в області з 2005 по 2015 роки, виявили 24 пам’ятки археології місцевого значення. Ці об’єкти взяли на державний облік, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також