Народний депутат з Рівного у центральному парку відкрив спортмайданчик

3785 0

Ми у соцмережах:

Народний депутат з Рівного у центральному парку відкрив спортмайданчик

У рівненському парку імені Тараса Шевченка відкрили перший «активний» спортмайданчик. Ініціював його створення народний депутат з Рівного Дмитро Соломчук.

Народний депутат  Дмитро Соломчук розповів:

- Завдяки проекту президента Володимира Зеленського «Здорова Україна», на всій території нашої держави з’являться тисячі таких майданчиків. Вони потрібні для того, аби ми і наші дітки не сиділи в телевізорах, телефонах і планшетах, а виходили на вулицю і займалися спортом. Бо від цього залежить наше здоров’я і, відповідно, стиль життя.

Його ідею підтримала місцева влада, оскільки, за словами секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна, здорові люди - здорова країна.

- Майданчик зручний і розташований на вдалій локації. Щоразу, коли людина буде проходити або пробігати поруч, їй захочеться туди зайти і фізично попрацювати. Спорт - це дисципліна і результат.

Тож відзавтра кожен відвідувач парку за допомогою смартфона зможе позайматися на спортмайданчику, відсканувавши QR-код та обравши рівень складності вправ, що відкриється на сайті.

Онлайн-заняття з віртуальним тренером, спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також