У Рівному підвищився рівень забруднення повітря

780 0

Ми у соцмережах:

У Рівному підвищився рівень забруднення повітря

Про це свідчать лабораторні дослідження Рівненського гідрометцентру. Заміри були здійснені в січні цього року. В порівнянні з груднем вони погіршилися. Причина – засмічений полігон та спалювання.

 Комплексною лабораторією спостережень на станом забруднення навколишнього природного середовища Рівненського ЦГМ проведено спостереження за забрудненням атмосферного повітря в січні місяці 2021 р. по 11 забруднювальних інгредієнтах.

Відібрано і проаналізовано 2 128 проб повітря. Зразки повітря відбиралися на трьох стаціонарних постах: вул..Ак.Грушевського, Небесної сотні та вул.Млинівська (район Луцького кільця).

Рівень забруднення атмосферного повітря в січні місяці 2021 року є підвищеним (індекс забруднення атмосферного повітря – 6,1).

Зафіксовано перевищення гранично допустимої концентрації на:
стаціонарному пості (вул.Небесної сотні):
фенол – 1 випадок;
фтористий водень – 2 випадки;
хлористий водень – 1 випадок.
стаціонарний пост (вул..Ак.Грушевського):
фенол – 4 випадків;
фтористий водень – 6 випадків.
стаціонарний пост (вул.Млинівська):
фенол – 2 випадки.

По інших забруднювальних інгредієнтах (пил, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид азоту, оксид азоту, сірководень, аміак та формальдегід) перевищень не спостерігалось.

Негативний вплив на забруднення атмосферного повітря, і в цілому на довкілля мають: полігон твердих побутових відходів, спалювання стерні, сухої трави, пластику, поліетилену, автомобільних шин тощо.

Треба відмітити, що інтенсивність повітря дуже залежить від погодних умов: висока температура повітря, висока вологість, наявність туманів, відсутність чи наявність вітру, кількість і інтенсивність опадів.

При порівнянні з груднем місяцем 2020 р. індекс забруднення атмосферного повітря підвищився.
Кислотність атмосферних опадів була в межах норми.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також