У Рівному презентують фотовиставку «Поза зоною досяжності»

1333 0

Ми у соцмережах:

У Рівному презентують фотовиставку «Поза зоною досяжності»

23 квітня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться відкриття фотовиставки «Поза зоною досяжності» рівненських фотомитців: Олександра Харвата, Тетяни Годун, Оксани Гомонюк та Сергія Кундаса.

Фотохудожник Олександр Харват, який є куратором проекту,  повідомляє у Фейсбуці, що фотопроект висвітлює різні сюжети життя та побуту літніх людей у далеких і забутих поліських селах.

- Подорож цими землями спонукала до роздумів… Де це ми? В якій країні? Це – на межі, на межі терпимості, на межі виживання, на межі здорового глузду в управлінні європейської країни в XXI ст., а вірніше, без глузду. Сюди не їдуть чиновники, тут нема доріг, тут напрямки. Тут російське і білоруське телебачення, тут нема українського... Тут вже майже немає людей, лиш по-декілька на село, доживають... Їхні діти майже усі живуть в Білорусі, чи десь інше. Але це ж Україна, але Україна поза зоною досяжності! Тут українські люди, покинуті, забуті, але привітні, щирі, добрі, незважаючи на те все... Крок за кроком ступає весна, прийде вона і на подвір`я цих сіл, але вона вже ніколи не прийде у більшість з хатин... Cеред покинутих і зруйнованих старих хатинок є ще живі оселі, що залишаються останнім прихистком для своїх господарів, які доживають віку на чудових землях Полісся. У ці дні, в очікуванні величного свята Воскресіння Господнього, згадаємо, що десь у загублених у поліських селах, так само чекають Великодня декілька стареньких старожилів. Давайте разом допоможемо! Хтось смаколиками і гостинцями, хтось посильною фінансовою допомогою, зробимо, щоб свято завітало і до них, та щоб вогник надії не згас у їхніх серцях. Нехай у кожного в це прийдешнє світле свято Пасхи буде пасочка і крашанки на столі! - каже Олександр Харват. 

На презентацію виставки запрошений місцевий священник Павло Дубинець, який був учасником фото сесій та допомагав фотографам. Він опікується старенькими і передасть їм гостинці. 

Організатори та співорганізатори – студія «Простір фото», студія «У фарватері істин», Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.  Куратор проекту – Олександр Харват. 

Охочих відвідати фотовиставку чекають 23 квітня  о 16:00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (ІІ-й поверх, хол)  Вхід вільний. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також