У Рівному презентують виставку художниці Віри Герасимчук та роботи її учнів

1120 0

Ми у соцмережах:

У Рівному презентують виставку художниці Віри Герасимчук та роботи її учнів

12 вересня Міський Будинок Культури презентує виставку Віри Герасимчук – жінки-художника, художника-вчителя. Ті, хто був з нею знайомий, знають, яким багатим був її внутрішній світ, яким тонким та глибоким було розуміння усього навколишнього, і як барвисто це передавалось у її живописних роботах.

Останні роки Віра Герасимчук працювала художником у Рівненському краєзнавчому музеї, допомагала в оформленні численних експозицій, а до того викладала мистецтво дітям. Її не стало 2 роки тому, але вона залишила неоціненний спадок – творчість, втілену в картинах, та учнів, які до нині плекають безмежну вдячність і шану до своєї наставниці. Цієї осені МБК з радістю представить рівнянам художній світ жінки на ім’я Віра…

Відкриття виставки «Віра Герасимчук: художник та вчитель» відбудеться 12 вересня о 16:00 год у виставковій залі Міського Будинку Культури. В експозиції також будуть представлені роботи учнів художниці: Зої Ємельяненко, Сергія Греченюка, Анни Крилошанської, Вікторії Бордзеховської, Людмили Яремчук.

Виставка триватиме до 25 вересня. Вхід вільний.

МБК висловлює подяку за надання творчих робіт Віри Герасимчук для експонування у виставці Рівненському обласному краєзнавчому музею. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також